T591B226M006ATE070
MFR.Part #
T591B226M006ATE070
JLCPCB Part #
C4984634
Description
-55℃~+125℃ 22uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS