PEG124VG2220QL1
MFR.Part #
PEG124VG2220QL1
JLCPCB Part #
C1019672
Package
Plugin,D16xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2.7Ω@100Hz 209mA@100Hz 22uF 400V 5000hrs@105℃ 82mm ±20% 插件,D16xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS