EKHE451ELL101ML35S
MFR.Part #
EKHE451ELL101ML35S
JLCPCB Part #
C5113518
Package
Plugin,D16xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 16mm 2000hrs@105℃ 37mm 450V 7.5mm 740mA@120Hz ±20% 插件,D16xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS