MPXV1D2213L1R0
MFR.Part #
MPXV1D2213L1R0
JLCPCB Part #
C1852688
Package
SMD,22x22mm
Description
1mΩ 1uH 74A 84A AEC-Q200 ±20% SMD,22x22mm Power Inductors ROHS