MPXV1D2213L150
MFR.Part #
MPXV1D2213L150
JLCPCB Part #
C1852685
Package
SMD,22x22mm
Description
15uH 27.5A 30A 6.8mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,22x22mm Power Inductors ROHS