MPX1D2213L680
MFR.Part #
MPX1D2213L680
JLCPCB Part #
C2047868
Package
SMD,22.5x22mm
Description
12.5A 14A 26.7mΩ 68uH ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS