MPX1D2213L470
MFR.Part #
MPX1D2213L470
JLCPCB Part #
C2047812
Package
SMD,22.5x22mm
Description
15.5A 17.8mΩ 19A 47uH ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS