MPX1D2213L150
MFR.Part #
MPX1D2213L150
JLCPCB Part #
C2047808
Package
SMD,22.5x22mm
Description
15uH 27.5A 30A 5.9mΩ ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS