R82EC2100DQ50K
MFR.Part #
R82EC2100DQ50K
JLCPCB Part #
C600461
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10nF Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS