MPXV1D2213L470
MFR.Part #
MPXV1D2213L470
JLCPCB Part #
C1852670
Package
SMD,22x22mm
Description
15.5A 19A 20.5mΩ 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,22x22mm Power Inductors ROHS