MPX1D1770L220
MFR.Part #
MPX1D1770L220
JLCPCB Part #
C3221934
Package
SMD,17x17mm
Description
10.5A 12A 22.9mΩ 22uH ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS