MPXV1D1770L6R8
MFR.Part #
MPXV1D1770L6R8
JLCPCB Part #
C1852658
Package
SMD,17x17mm
Description
19.5A 26A 6.8mΩ 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,17x17mm Power Inductors ROHS