MPX1D1250L1R5
MFR.Part #
MPX1D1250L1R5
JLCPCB Part #
C2043733
Package
SMD,13.2x12.5mm
Description
1.5uH 24.2A 3.1mΩ 32A ±20% SMD,13.2x12.5mm Power Inductors ROHS