MPX1D0630L1R0
MFR.Part #
MPX1D0630L1R0
JLCPCB Part #
C6097623
Package
SMD,7x6.5mm
Description
13A 1uH 8.2mΩ ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS