MPX1D0650L1R0
MFR.Part #
MPX1D0650L1R0
JLCPCB Part #
C2045950
Package
SMD,7x6.5mm
Description
13A 13A 1uH 5.1mΩ ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS