MPX1D0624L1R5
MFR.Part #
MPX1D0624L1R5
JLCPCB Part #
C2047153
Package
SMD,7x6.5mm
Description
1.5uH 10A 16.1mΩ 8.1A ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS