MPX1D0624L6R8
MFR.Part #
MPX1D0624L6R8
JLCPCB Part #
C2047148
Package
SMD,7x6.5mm
Description
4.3A 5.5A 58.6mΩ 6.8uH ±20% SMD,7x6.5mm Power Inductors ROHS