ALS81H114QC040
MFR.Part #
ALS81H114QC040
JLCPCB Part #
C1614793
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+105℃ 0.11F 13mΩ@100Hz 20.4A@10kHz 31.8mm 40V 67mm 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS