MPLCG0630L1R0
MFR.Part #
MPLCG0630L1R0
JLCPCB Part #
C6097382
Package
SMD,7.5x6.7mm
Description
11.3A 1uH 9mΩ ±20% SMD,7.5x6.7mm Power Inductors ROHS