MPLCG0630L1R5
MFR.Part #
MPLCG0630L1R5
JLCPCB Part #
C5676645
Package
SMD,7.5x6.7mm
Description
1.5uH 15mΩ 8.3A ±20% SMD,7.5x6.7mm Power Inductors ROHS