MPLC0730L3R3
MFR.Part #
MPLC0730L3R3
JLCPCB Part #
C2045058
Package
SMD,7.7x6.7mm
Description
3.3uH 30mΩ 5.7A 6.5A ±20% SMD,7.7x6.7mm Power Inductors ROHS