MPLC0730L2R2
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPLC0730L2R2
JLCPCB Part #
C2047001
Package
SMD,7.7x6.7mm
Description
19mΩ 2.2uH 7.3A 8.2A ±20% SMD,7.7x6.7mm Power Inductors ROHS