C911U471KUYDCAWL40
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C911U471KUYDCAWL40
JLCPCB Part #
C3287992
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 470pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS