MPEV1D1040L220
MFR.Part #
MPEV1D1040L220
JLCPCB Part #
C17522911
Package
SMD,10.8x10mm
Description
22uH 4.7A 76.1mΩ 7A AEC-Q200 ±20% SMD,10.8x10mm Power Inductors ROHS