MPXV1D1040L220
MFR.Part #
MPXV1D1040L220
JLCPCB Part #
C17685662
Package
SMD,10x10mm
Description
22uH 4.7A 76.1mΩ 7A AEC-Q200 ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS