ESL108M063AM9AA
MFR.Part #
ESL108M063AM9AA
JLCPCB Part #
C1017185
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.31A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 63V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS