ALC70H202FP450
MFR.Part #
ALC70H202FP450
JLCPCB Part #
C1498834
Description
-40℃~+85℃ 105mm 18000hrs@85℃ 2000uF 25mm 39mΩ 450V 45mm 6.97A@100Hz ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS