ESE336M400AM7AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESE336M400AM7AA
JLCPCB Part #
C1019564
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 195mA@120Hz 33uF 400V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS