SSHB10H-R13088
MFR.Part #
SSHB10H-R13088
JLCPCB Part #
C1534507
Description
-25℃~+120℃ 1.3A 2 250V 280mΩ 8.8mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS