UKL1E101KPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1E101KPD1TD
JLCPCB Part #
C2165520
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 25V 280mA@120Hz 3.5mm 8mm ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS