ELG108M200AT2AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELG108M200AT2AA
JLCPCB Part #
C1019537
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.3A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 32mm 35mm 90mΩ@20kHz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS