R75MN42205030J
MFR.Part #
R75MN42205030J
JLCPCB Part #
C3810704
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2uF 220V、400V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS