B41252C5159M000
MFR.Part #
B41252C5159M000
JLCPCB Part #
C1584438
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2000hrs@105℃ 25V 3.65A@120Hz 32mm 35mm ±20% Plugin,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS