EEV337M025A9LAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EEV337M025A9LAA
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 330uF 6.5mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS