EXV337M025A9PAA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
EXV337M025A9PAA
JLCPCB Part #
C2163571
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ@100kHz 25V 330uF 5000hrs@105℃ 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS