EDH228M6R3S9RAA
MFR.Part #
EDH228M6R3S9RAA
JLCPCB Part #
C2166658
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 2200uF 6.3V 680mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS