UCX1E821MNS1MS
MFR.Part #
UCX1E821MNS1MS
JLCPCB Part #
C2164541
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-40℃~+135℃ 12.5mm 14mm 2000hrs@135℃ 25V 375mA@120Hz 70mΩ 820uF ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS