EDH107M100S9RAA
MFR.Part #
EDH107M100S9RAA
JLCPCB Part #
C2166350
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 300mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS