EDH107M025S9HAA
MFR.Part #
EDH107M025S9HAA
JLCPCB Part #
C2165315
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+105℃ 100mA@120Hz 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS