A798D477M002PTE009
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A798D477M002PTE009
Description
-55℃~+125℃ 2V 3.1mm 3000hrs@125℃ 470uF 5.27A@100kHz 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS