ALC70D221BD400
MFR.Part #
ALC70D221BD400
JLCPCB Part #
C5942663
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.31A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 220uF 25mm 400V 40mm 624mΩ@100Hz ±20% Plugin,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS