EDH107M010S9GAA
MFR.Part #
EDH107M010S9GAA
JLCPCB Part #
C3829622
Package
SMD,D6.3xL5.65mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 2000hrs@105℃ 5.65mm 6.3mm 71mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS