CWR09MC335KB
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR09MC335KB
JLCPCB Part #
C4985176
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 3.3uF 35V ±10% 2214 Tantalum Capacitors