A767MU686M1JLAE030
MFR.Part #
A767MU686M1JLAE030
JLCPCB Part #
C2161638
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.9mm 122.5mA@120Hz 2000hrs@105℃ 30mΩ 63V 68uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS