CWR26HC336MBFA
MFR.Part #
CWR26HC336MBFA
JLCPCB Part #
C4950250
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS