CWR09FC105KB
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR09FC105KB
JLCPCB Part #
C4951943
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uF ±10% 1005 Tantalum Capacitors