C4AUNEW5500M3AJ
MFR.Part #
C4AUNEW5500M3AJ
JLCPCB Part #
C3784698
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1kV 50uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS