C4AUIEW5800M3AJ
MFR.Part #
C4AUIEW5800M3AJ
JLCPCB Part #
C3797389
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 800V 80uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS