B32354S2306K010
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32354S2306K010
JLCPCB Part #
C6508890
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 275V、400V 30uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS