C4AQJEW5850P3AJ
MFR.Part #
C4AQJEW5850P3AJ
JLCPCB Part #
C3789831
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+125℃ 700V 85uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS